Męskie portfele skórzane

portfel męski skórzany

Świetny zegarek, krawat, spinki, a do tego portfel na rzep. Coś w takim wizerunku nie do końca się zgrywa. Każdy mężczyzna powinien pamiętać o tym, że każdy nawet mały detal wizerunku będzie ważny. Takim detalem będzie także portfel, dodatek elegancki i jednocześnie szczególnie funkcjonalny. Szukasz porządnego taniego portfela ale nie wiadomo na co się decydować to warto będzie postawić na męski portfel do 100 złotych. Jak go wybrać?

Liczy się każdy detal

W naszym wizerunku tak naprawdę liczyć się będzie każdy detal i najważniejsza będzie odpowiednia spójność. To kim jesteśmy powinno być zauważalne w każdym szczególne naszego życia, także w tych małych rzeczach może mieć to znaczenie. Jeśli chcemy być poważnie traktowani nie można nosić dziurawego portfela. Również kobieta zwraca uwagę na to jaki portfel od strony estetycznej posiada mężczyzna. Jeśli na romantycznej kolacji wyciągniemy portfel na rzep to jednak nasza wybranka może się lekko uśmiechnąć na taką stylizację naszych dodatków.

Jak portfel wybrać?

Zanim wybierzemy portfel od strony estetycznej trzeba także myśleć o kwestiach praktycznych. Warto się zastanowić nad tym jakie dokumenty nosimy ze sobą, czy mamy dużo kart i czy lubimy nosić wszystkie dokumenty ze sobą. W ten sposób będzie można wygodnie ocenic jak wiele miejsca w portfelu będziemy potrzebować. Gdy już wiemy jak powinien wyglądać portfel od strony praktycznej będzie trzeba pomyśleć także o wyglądzie estetycznym. Skóra naturalna to zawsze doskonały wybór, jeśli chodzi o takie dodatki. Tutaj wykorzystuje się najczęściej skórę bydlęcą oraz cielęcą, obie te skóry są bardzo trwałe. Skóra może być lakierowana albo też matowa. Wyroby przygotowywane z materiałów skóropodobnych nigdy nie będą miały zadowalającej wytrzymałości, o wiele szybciej będą się niszczyć i za rok będzie już trzeba kupować nowy portfel. Co do kolorystyki raczej w przypadku mężczyzn rynek jest ograniczony i najbardziej popularne propozycje to czerń oraz brąz. Wybrać można takżę beżowe, szare i ewentualnie khaki. U mężczyzn nie będą się sprawdzać kolory ekstrawaganckie. Na pewno trzeba wybierać taki portfel, który będzie rzeczywiście praktyczny i będzie dobrze pasował do ubrań jakie mężczyzna nosi każdego dnia, tak by jego stylizacja była spójna, by dobrze się mogła prezentować.

 

Powiązane artykuły

Nasz partner